Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
KK Div Basket
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket 2 (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Div Basket 2220163105584
2.KK Radnički (Obrenovac)22012188334
3.KK Cerak 2211112140-283
4.KK Skaj Basket21115214753
5.KK Pobednik 0112111049953
6.KK Lazarevac211121124-33
7.KK As Basket 31106751162
8.KK Radivoj Korać202103129-262
9.KK Vuk1106552132
10.KK Vizura 420286115-292
11.KK Mondo Basket 2202104148-442


1. kolo09.11.2019
64936KK Lazarevac : KK Mondo Basket 269 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
64937KK Div Basket 2 : KK Skaj Basket84 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
64938KK As Basket 3 : KK Radivoj Korać67 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
64939KK Radnički (Obrenovac) : KK Vizura 459 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
64940KK Pobednik 011 : KK Cerak 248 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
KK Vuk - slobodna ekipa

2. kolo16.11.2019
64941KK Vuk : KK Lazarevac65 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
64942KK Vizura 4 : KK Pobednik 01150 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
64943KK Radivoj Korać : KK Radnički (Obrenovac)52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)
64944KK Skaj Basket : KK As Basket 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Nikola Tesla (Vinča) (Jovana Jovanovića Zmaja 1)
64945KK Mondo Basket 2 : KK Div Basket 245 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
KK Cerak 2 - slobodna ekipa

3. kolo23.11.2019
64948KK Div Basket 2 : KK Vuk
64949KK As Basket 3 : KK Mondo Basket 2
64950KK Radnički (Obrenovac) : KK Skaj Basket
64951KK Pobednik 011 : KK Radivoj Korać
64952KK Cerak 2 : KK Vizura 4
KK Lazarevac - slobodna ekipa

4. kolo30.11.2019
64953KK Vuk : KK As Basket 3
64954KK Lazarevac : KK Div Basket 2
64955KK Radivoj Korać : KK Cerak 2
64956KK Skaj Basket : KK Pobednik 011
64957KK Mondo Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac)
KK Vizura 4 - slobodna ekipa

5. kolo07.12.2019
64960KK As Basket 3 : KK Lazarevac
64961KK Radnički (Obrenovac) : KK Vuk
64962KK Pobednik 011 : KK Mondo Basket 2
64963KK Cerak 2 : KK Skaj Basket
64964KK Vizura 4 : KK Radivoj Korać
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

6. kolo14.12.2019
64965KK Vuk : KK Pobednik 011
64966KK Lazarevac : KK Radnički (Obrenovac)
64967KK Div Basket 2 : KK As Basket 3
64968KK Skaj Basket : KK Vizura 4
64969KK Mondo Basket 2 : KK Cerak 2
KK Radivoj Korać - slobodna ekipa

7. kolo21.12.2019
64972KK Radnički (Obrenovac) : KK Div Basket 2
64973KK Pobednik 011 : KK Lazarevac
64974KK Cerak 2 : KK Vuk
64975KK Vizura 4 : KK Mondo Basket 2
64976KK Radivoj Korać : KK Skaj Basket
KK As Basket 3 - slobodna ekipa

8. kolo11.01.2020
64977KK Vuk : KK Vizura 4
64978KK Lazarevac : KK Cerak 2
64979KK Div Basket 2 : KK Pobednik 011
64980KK As Basket 3 : KK Radnički (Obrenovac)
64981KK Mondo Basket 2 : KK Radivoj Korać
KK Skaj Basket - slobodna ekipa

9. kolo18.01.2020
64984KK Pobednik 011 : KK As Basket 3
64985KK Cerak 2 : KK Div Basket 2
64986KK Vizura 4 : KK Lazarevac
64987KK Radivoj Korać : KK Vuk
64988KK Skaj Basket : KK Mondo Basket 2
KK Radnički (Obrenovac) - slobodna ekipa

10. kolo25.01.2020
64989KK Vuk : KK Skaj Basket
64990KK Lazarevac : KK Radivoj Korać
64991KK Div Basket 2 : KK Vizura 4
64992KK As Basket 3 : KK Cerak 2
64993KK Radnički (Obrenovac) : KK Pobednik 011
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

11. kolo22.02.2020
64996KK Cerak 2 : KK Radnički (Obrenovac)
64997KK Vizura 4 : KK As Basket 3
64998KK Radivoj Korać : KK Div Basket 2
64999KK Skaj Basket : KK Lazarevac
65000KK Mondo Basket 2 : KK Vuk
KK Pobednik 011 - slobodna ekipa

12. kolo29.02.2020
65001KK Cerak 2 : KK Pobednik 011
65002KK Vizura 4 : KK Radnički (Obrenovac)
65003KK Radivoj Korać : KK As Basket 3
65004KK Skaj Basket : KK Div Basket 2
65005KK Mondo Basket 2 : KK Lazarevac
KK Vuk - slobodna ekipa

13. kolo07.03.2020
65007KK Lazarevac : KK Vuk
65008KK Div Basket 2 : KK Mondo Basket 2
65009KK As Basket 3 : KK Skaj Basket
65010KK Radnički (Obrenovac) : KK Radivoj Korać
65011KK Pobednik 011 : KK Vizura 4
KK Cerak 2 - slobodna ekipa

14. kolo14.03.2020
65013KK Vuk : KK Div Basket 2
65014KK Vizura 4 : KK Cerak 2
65015KK Radivoj Korać : KK Pobednik 011
65016KK Skaj Basket : KK Radnički (Obrenovac)
65017KK Mondo Basket 2 : KK As Basket 3
KK Lazarevac - slobodna ekipa

15. kolo21.03.2020
65019KK Div Basket 2 : KK Lazarevac
65020KK As Basket 3 : KK Vuk
65021KK Radnički (Obrenovac) : KK Mondo Basket 2
65022KK Pobednik 011 : KK Skaj Basket
65023KK Cerak 2 : KK Radivoj Korać
KK Vizura 4 - slobodna ekipa

16. kolo28.03.2020
65025KK Vuk : KK Radnički (Obrenovac)
65026KK Lazarevac : KK As Basket 3
65027KK Radivoj Korać : KK Vizura 4
65028KK Skaj Basket : KK Cerak 292 : 63
65029KK Mondo Basket 2 : KK Pobednik 011
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

17. kolo04.04.2020
65031KK As Basket 3 : KK Div Basket 2
65032KK Radnički (Obrenovac) : KK Lazarevac
65033KK Pobednik 011 : KK Vuk
65034KK Cerak 2 : KK Mondo Basket 2
65035KK Vizura 4 : KK Skaj Basket
KK Radivoj Korać - slobodna ekipa

18. kolo25.04.2020
65037KK Vuk : KK Cerak 2
65038KK Lazarevac : KK Pobednik 011
65039KK Div Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac)
65040KK Skaj Basket : KK Radivoj Korać
65041KK Mondo Basket 2 : KK Vizura 4
KK As Basket 3 - slobodna ekipa

19. kolo09.05.2020
65043KK Radnički (Obrenovac) : KK As Basket 3
65044KK Pobednik 011 : KK Div Basket 2
65045KK Cerak 2 : KK Lazarevac
65046KK Vizura 4 : KK Vuk
65047KK Radivoj Korać : KK Mondo Basket 2
KK Skaj Basket - slobodna ekipa

20. kolo16.05.2020
65049KK Vuk : KK Radivoj Korać
65050KK Lazarevac : KK Vizura 4
65051KK Div Basket 2 : KK Cerak 2
65052KK As Basket 3 : KK Pobednik 011
65053KK Mondo Basket 2 : KK Skaj Basket
KK Radnički (Obrenovac) - slobodna ekipa

21. kolo23.05.2020
65055KK Pobednik 011 : KK Radnički (Obrenovac)
65056KK Cerak 2 : KK As Basket 3
65057KK Vizura 4 : KK Div Basket 2
65058KK Radivoj Korać : KK Lazarevac
65059KK Skaj Basket : KK Vuk
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

22. kolo30.05.2020
65061KK Vuk : KK Mondo Basket 2
65062KK Lazarevac : KK Skaj Basket
65063KK Div Basket 2 : KK Radivoj Korać
65064KK As Basket 3 : KK Vizura 4
65065KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 2
KK Pobednik 011 - slobodna ekipa



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beostyle22014795524
2.KK Čubura21112912093
3.KK Div Basket 220294155-612


1. kolo19.10.2019
63757KK Čubura : KK Div Basket 280 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
KK Beostyle - slobodna ekipa

2. kolo26.10.2019
63758KK Beostyle : KK Čubura72 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

3. kolo27.10.2019
63761KK Div Basket 2 : KK Beostyle46 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
KK Čubura - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.