Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket 2 (mlađi pioniri)



Finalni turnir Beogradska liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 72 - 2321159147125
2.KK Partizan 2321170160105
3.KK Paragon (Lazarevac)32116515785
4.KK Div Basket 2303123153-303


1. kolo14.06.2024
90945KK Partizan 2 : KK Div Basket 250 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.06.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Ranković Delegat: Dejan Jevtić
90946KK Paragon (Lazarevac) : KK Beovuk 72 - 252 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.06.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Ranković Delegat: Dejan Jevtić

2. kolo15.06.2024
90947KK Partizan 2 : KK Paragon (Lazarevac)61 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.06.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Vuk Stojanović Delegat: Dejan Jevtić
90948KK Div Basket 2 : KK Beovuk 72 - 236 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.06.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Vuk Stojanović Delegat: Željko Delić

3. kolo16.06.2024
90949KK Paragon (Lazarevac) : KK Div Basket 258 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.06.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Vukan Spasojević, Nikola Ranković Delegat: Željko Delić
90950KK Beovuk 72 - 2 : KK Partizan 265 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.06.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
Sudije: Vukan Spasojević, Nikola Ranković Delegat: Željko Delić



Beogradska liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan 220191135162772439
2.KK Div Basket 22018298357440938
3.KK Torlak OKK Beograd 32014693966027934
4.KK Sava 22013783071411633
5.KK Beko 2201377036049933
6.KK Akademija sporta (Lazarevac) 2201010751808-5730
7.OKK Beograd 2 (-1)20911686741-5528
8.KK Sopot 220713581737-15627
9.KK FMP202185561008-45222
10.KK In Basket (-1)19316460808-34821
11.KK Zemun 319118341900-55920


1. kolo25.11.2023
88842KK Torlak OKK Beograd 3 : KK FMP65 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88843KK Beko 2 : KK Sopot 231 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88844KK Div Basket 2 : OKK Beograd 237 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88845KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK In Basket29 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 11:40
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
88846KK Sava 2 : KK Zemun 345 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Partizan 2 - slobodna ekipa

2. kolo02.12.2023
88847KK Partizan 2 : KK Torlak OKK Beograd 373 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88848KK In Basket : KK Sava 224 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88849OKK Beograd 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 236 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88850KK Sopot 2 : KK Div Basket 218 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88851KK FMP : KK Beko 220 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

3. kolo09.12.2023
88854KK Beko 2 : KK Partizan 215 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88855KK Div Basket 2 : KK FMP77 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88856KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Sopot 233 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88857KK Sava 2 : OKK Beograd 243 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88858KK Zemun 3 : KK In Basket21 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK Torlak OKK Beograd 3 - slobodna ekipa

4. kolo16.12.2023
88859KK Partizan 2 : KK Div Basket 258 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88860KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Beko 254 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88861OKK Beograd 2 : KK Zemun 339 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88862KK Sopot 2 : KK Sava 228 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:10
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88863KK FMP : KK Akademija sporta (Lazarevac) 223 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK In Basket - slobodna ekipa

5. kolo23.12.2023
88866KK Div Basket 2 : KK Torlak OKK Beograd 328 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88867KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Partizan 246 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88868KK Sava 2 : KK FMP58 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88869KK Zemun 3 : KK Sopot 221 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
88870KK In Basket : OKK Beograd 222 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
KK Beko 2 - slobodna ekipa

6. kolo27.01.2024
88871KK Partizan 2 : KK Sava 253 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88872KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 252 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88873KK Beko 2 : KK Div Basket 224 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88874KK Sopot 2 : KK In Basket27 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88875KK FMP : KK Zemun 340 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 09:50
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

7. kolo03.02.2024
88878KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Beko 232 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88879KK Sava 2 : KK Torlak OKK Beograd 336 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88880KK Zemun 3 : KK Partizan 210 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
88881KK In Basket : KK FMP27 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88882OKK Beograd 2 : KK Sopot 243 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

8. kolo10.02.2024
88883KK Partizan 2 : KK In Basket105 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88884KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Zemun 371 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88885KK Beko 2 : KK Sava 225 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88886KK Div Basket 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 265 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88887KK FMP : OKK Beograd 232 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
KK Sopot 2 - slobodna ekipa

9. kolo17.02.2024
88890KK Sava 2 : KK Div Basket 228 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88891KK Zemun 3 : KK Beko 221 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
88892KK In Basket : KK Torlak OKK Beograd 3SR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2024
88893OKK Beograd 2 : KK Partizan 238 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
88894KK Sopot 2 : KK FMP35 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2024 Vreme: 17:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 - slobodna ekipa

10. kolo24.02.2024
88895KK Partizan 2 : KK Sopot 279 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88896KK Torlak OKK Beograd 3 : OKK Beograd 251 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88897KK Beko 2 : KK In Basket42 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88898KK Div Basket 2 : KK Zemun 369 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88899KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Sava 253 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
KK FMP - slobodna ekipa

11. kolo02.03.2024
88902KK Zemun 3 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 221 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
88903KK In Basket : KK Div Basket 223 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88904OKK Beograd 2 : KK Beko 227 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
88905KK Sopot 2 : KK Torlak OKK Beograd 313 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88906KK FMP : KK Partizan 219 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 20:50
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Sava 2 - slobodna ekipa

12. kolo09.03.2024
88907KK Zemun 3 : KK Sava 216 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
88908KK In Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac) 223 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88909OKK Beograd 2 : KK Div Basket 217 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88910KK Sopot 2 : KK Beko 216 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88911KK FMP : KK Torlak OKK Beograd 332 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Partizan 2 - slobodna ekipa

13. kolo16.03.2024
88913KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Partizan 237 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88914KK Beko 2 : KK FMP43 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88915KK Div Basket 2 : KK Sopot 250 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88916KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : OKK Beograd 232 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:40
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88917KK Sava 2 : KK In Basket50 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Zemun 3 - slobodna ekipa

14. kolo23.03.2024
88919KK Partizan 2 : KK Beko 2100 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88920KK In Basket : KK Zemun 3
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88921OKK Beograd 2 : KK Sava 243 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88922KK Sopot 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 251 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.06.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88923KK FMP : KK Div Basket 221 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Torlak OKK Beograd 3 - slobodna ekipa

15. kolo30.03.2024
88925KK Beko 2 : KK Torlak OKK Beograd 337 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88926KK Div Basket 2 : KK Partizan 250 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88927KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK FMP48 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88928KK Sava 2 : KK Sopot 233 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2024 Vreme: 09:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88929KK Zemun 3 : OKK Beograd 214 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
KK In Basket - slobodna ekipa

16. kolo06.04.2024
88931KK Partizan 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 264 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
88932KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Div Basket 230 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88933OKK Beograd 2 : KK In Basket47 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88934KK Sopot 2 : KK Zemun 337 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88935KK FMP : KK Sava 230 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Beko 2 - slobodna ekipa

17. kolo13.04.2024
88937KK Div Basket 2 : KK Beko 243 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88938KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Torlak OKK Beograd 357 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88939KK Sava 2 : KK Partizan 243 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88940KK Zemun 3 : KK FMP18 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
88941KK In Basket : KK Sopot 242 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.06.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
OKK Beograd 2 - slobodna ekipa

18. kolo20.04.2024
88943KK Partizan 2 : KK Zemun 388 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
88944KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Sava 252 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88945KK Beko 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 254 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88946KK Sopot 2 : OKK Beograd 240 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
88947KK FMP : KK In Basket42 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Div Basket 2 - slobodna ekipa

19. kolo11.05.2024
88949KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Div Basket 237 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
88950KK Sava 2 : KK Beko 223 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88951KK Zemun 3 : KK Torlak OKK Beograd 313 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
88952KK In Basket : KK Partizan 229 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88953OKK Beograd 2 : KK FMP50 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
KK Sopot 2 - slobodna ekipa

20. kolo18.05.2024
88955KK Partizan 2 : OKK Beograd 258 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88956KK Torlak OKK Beograd 3 : KK In Basket62 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88957KK Beko 2 : KK Zemun 345 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88958KK Div Basket 2 : KK Sava 271 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88959KK FMP : KK Sopot 232 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 - slobodna ekipa

21. kolo25.05.2024
88961KK Sava 2 : KK Akademija sporta (Lazarevac) 242 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 10:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88962KK Zemun 3 : KK Div Basket 212 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
88963KK In Basket : KK Beko 234 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Miroslav Antić (Crveno Barjače 6)
88964OKK Beograd 2 : KK Torlak OKK Beograd 334 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88965KK Sopot 2 : KK Partizan 225 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
KK FMP - slobodna ekipa

22. kolo01.06.2024
88967KK Partizan 2 : KK FMP63 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2024 Vreme: 10:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
88968KK Torlak OKK Beograd 3 : KK Sopot 254 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.06.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
88969KK Beko 2 : OKK Beograd 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 02.06.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
88970KK Div Basket 2 : KK In Basket55 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
88971KK Akademija sporta (Lazarevac) 2 : KK Zemun 338 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.06.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
KK Sava 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.