Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KK Div Basket 3
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket 2 (pioniri)



Beogradska liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Borac Zemun 218153118674743933
2.KK Beovuk 72 - 418144109073235832
3.KK Barajevo18144114278935332
4.KK Banjica Mega 218126128197930230
5.KK Div Basket 218126115090324730
6.KK Cerak 71899104086817227
7.KK Mondo Basket 188108868642226
8.KK Mladost 6183157081226-51821
9.KK Flash 4182165991266-66720
10.KK Play 011181174481156-70819


1. kolo25.11.2023
89591KK Barajevo : KK Div Basket 246 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
89592KK Mladost 6 : KK Play 01161 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2023 Vreme: 20:40
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
89593KK Banjica Mega 2 : KK Mondo Basket 95 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45)
89594KK Borac Zemun 2 : KK Flash 473 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89595KK Beovuk 72 - 4 : KK Cerak 748 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

2. kolo02.12.2023
89596KK Barajevo : KK Mladost 671 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89597KK Flash 4 : KK Beovuk 72 - 424 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89598KK Mondo Basket : KK Borac Zemun 238 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 10:50
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89599KK Play 011 : KK Banjica Mega 221 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:20
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89600KK Div Basket 2 : KK Cerak 757 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

3. kolo09.12.2023
89601KK Mladost 6 : KK Div Basket 239 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2023 Vreme: 20:40
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
89602KK Banjica Mega 2 : KK Barajevo56 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:00
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89603KK Borac Zemun 2 : KK Play 01173 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2023 Vreme: 20:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
89604KK Beovuk 72 - 4 : KK Mondo Basket 48 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89605KK Cerak 7 : KK Flash 471 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)

4. kolo16.12.2023
89606KK Barajevo : KK Borac Zemun 265 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89607KK Mladost 6 : KK Banjica Mega 228 : 116
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2023 Vreme: 20:40
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
89608KK Mondo Basket : KK Cerak 758 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:50
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89609KK Play 011 : KK Beovuk 72 - 419 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89610KK Div Basket 2 : KK Flash 498 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)

5. kolo23.12.2023
89611KK Banjica Mega 2 : KK Div Basket 289 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2023 Vreme: 19:45
Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45)
89612KK Borac Zemun 2 : KK Mladost 671 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89613KK Beovuk 72 - 4 : KK Barajevo44 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89614KK Cerak 7 : KK Play 01161 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
89615KK Flash 4 : KK Mondo Basket 42 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

6. kolo27.01.2024
89616KK Barajevo : KK Cerak 760 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89617KK Mladost 6 : KK Beovuk 72 - 439 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89618KK Banjica Mega 2 : KK Borac Zemun 277 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45)
89619KK Play 011 : KK Flash 430 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 11:20
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89620KK Div Basket 2 : KK Mondo Basket 55 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 17:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

7. kolo03.02.2024
89621KK Borac Zemun 2 : KK Div Basket 248 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89622KK Beovuk 72 - 4 : KK Banjica Mega 272 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 13:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89623KK Cerak 7 : KK Mladost 669 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2024 Vreme: 20:40
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
89624KK Flash 4 : KK Barajevo19 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89625KK Mondo Basket : KK Play 01166 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)

8. kolo10.02.2024
89626KK Barajevo : KK Mondo Basket 67 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89627KK Mladost 6 : KK Flash 463 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2024 Vreme: 20:45
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
89628KK Banjica Mega 2 : KK Cerak 761 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2024 Vreme: 19:45
Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45)
89629KK Borac Zemun 2 : KK Beovuk 72 - 448 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2024 Vreme: 20:10
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89630KK Div Basket 2 : KK Play 01189 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

9. kolo24.02.2024
89631KK Beovuk 72 - 4 : KK Div Basket 256 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89632KK Cerak 7 : KK Borac Zemun 243 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
89633KK Flash 4 : KK Banjica Mega 249 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 13:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89634KK Mondo Basket : KK Mladost 664 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:15
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89635KK Play 011 : KK Barajevo20 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 11:20
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)

10. kolo02.03.2024
89636KK Cerak 7 : KK Beovuk 72 - 446 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
89637KK Flash 4 : KK Borac Zemun 242 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89638KK Mondo Basket : KK Banjica Mega 244 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89639KK Play 011 : KK Mladost 624 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89640KK Div Basket 2 : KK Barajevo67 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)

11. kolo09.03.2024
89641KK Mladost 6 : KK Barajevo36 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2024 Vreme: 20:40
Lokacija: Dragan Lukić (Nede Spasojević 6)
89642KK Banjica Mega 2 : KK Play 01199 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45)
89643KK Borac Zemun 2 : KK Mondo Basket 54 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89644KK Beovuk 72 - 4 : KK Flash 476 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89645KK Cerak 7 : KK Div Basket 254 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)

12. kolo16.03.2024
89646KK Barajevo : KK Banjica Mega 247 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89647KK Flash 4 : KK Cerak 751 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89648KK Mondo Basket : KK Beovuk 72 - 433 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89649KK Play 011 : KK Borac Zemun 222 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89650KK Div Basket 2 : KK Mladost 685 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

13. kolo23.03.2024
89651KK Banjica Mega 2 : KK Mladost 695 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
89652KK Borac Zemun 2 : KK Barajevo58 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89653KK Beovuk 72 - 4 : KK Play 01175 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89654KK Cerak 7 : KK Mondo Basket 64 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
89655KK Flash 4 : KK Div Basket 217 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

14. kolo30.03.2024
89656KK Barajevo : KK Beovuk 72 - 456 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89657KK Mladost 6 : KK Borac Zemun 252 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89658KK Mondo Basket : KK Flash 486 : 20
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 10:50
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89659KK Play 011 : KK Cerak 721 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89660KK Div Basket 2 : KK Banjica Mega 279 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

15. kolo06.04.2024
89661KK Borac Zemun 2 : KK Banjica Mega 266 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89662KK Beovuk 72 - 4 : KK Mladost 651 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89663KK Cerak 7 : KK Barajevo63 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
89664KK Flash 4 : KK Play 01160 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 11:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89665KK Mondo Basket : KK Div Basket 254 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 11:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)

16. kolo13.04.2024
89666KK Barajevo : KK Flash 487 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89667KK Mladost 6 : KK Cerak 732 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 11:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
89668KK Banjica Mega 2 : KK Beovuk 72 - 419 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89669KK Play 011 : KK Mondo Basket 24 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)
89670KK Div Basket 2 : KK Borac Zemun 232 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

17. kolo20.04.2024
89671KK Beovuk 72 - 4 : KK Borac Zemun 254 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.04.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
89672KK Cerak 7 : KK Banjica Mega 274 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 10:10
Lokacija: Josif Pančić (Požeška 52)
89673KK Flash 4 : KK Mladost 653 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
89674KK Mondo Basket : KK Barajevo43 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 10:50
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
89675KK Play 011 : KK Div Basket 224 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Zaga Malivuk (Krnjača) (Grge Andrijanovića 18)

18. kolo11.05.2024
89676KK Barajevo : KK Play 01173 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2024 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Barajevo (Barajevska 7)
89677KK Mladost 6 : KK Mondo Basket 27 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 18:50
Lokacija: 9. Gimnazija (Goce Delčeva 41)
89678KK Banjica Mega 2 : KK Flash 474 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2024 Vreme: 20:45
Lokacija: Branislav Nušić (Zaplanjska 45)
89679KK Borac Zemun 2 : KK Cerak 779 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.05.2024 Vreme: 20:10
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
89680KK Div Basket 2 : KK Beovuk 72 - 469 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.