Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK Div Basket
PIONIRI
KK Div Basket
KK Div Basket 2
KADETI
JUNIORI
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Div Basket (pioniri)



Kvalitetna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS0000000
2.KK Zemun0000000
3.KK Div Basket 0000000
4.KK Beovuk 720000000
5.KK IBC0000000
6.KK Flash0000000
7.KK Dynamic BG0000000
8.KK Banjica Mega0000000
9.KK Crvena Zvezda MTS0000000
10.KK Vizura0000000
11.ŠKK Zvezdara0000000
12.KK Cerak 0000000


1. kolo23.10.2021
74075KK Partizan NIS : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74076ŠKK Zvezdara : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 12:50
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
74077KK Vizura : KK Div Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
74078KK Crvena Zvezda MTS : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
74079KK Banjica Mega : KK IBC
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
74080KK Dynamic BG : KK Flash
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

2. kolo30.10.2021
74081KK Partizan NIS : ŠKK Zvezdara
74082KK IBC : KK Dynamic BG
74083KK Beovuk 72 : KK Banjica Mega
74084KK Div Basket : KK Crvena Zvezda MTS
74085KK Zemun : KK Vizura
74086KK Cerak : KK Flash

3. kolo06.11.2021
74087ŠKK Zvezdara : KK Cerak
74088KK Vizura : KK Partizan NIS
74089KK Crvena Zvezda MTS : KK Zemun
74090KK Banjica Mega : KK Div Basket
74091KK Dynamic BG : KK Beovuk 72
74092KK Flash : KK IBC

4. kolo13.11.2021
74093KK Partizan NIS : KK Crvena Zvezda MTS
74094ŠKK Zvezdara : KK Vizura
74095KK Beovuk 72 : KK Flash
74096KK Div Basket : KK Dynamic BG
74097KK Zemun : KK Banjica Mega
74098KK Cerak : KK IBC

5. kolo20.11.2021
74099KK Vizura : KK Cerak
74100KK Crvena Zvezda MTS : ŠKK Zvezdara
74101KK Banjica Mega : KK Partizan NIS
74102KK Dynamic BG : KK Zemun
74103KK Flash : KK Div Basket
74104KK IBC : KK Beovuk 72

6. kolo27.11.2021
74105KK Partizan NIS : KK Dynamic BG
74106ŠKK Zvezdara : KK Banjica Mega
74107KK Vizura : KK Crvena Zvezda MTS
74108KK Div Basket : KK IBC
74109KK Zemun : KK Flash
74110KK Cerak : KK Beovuk 72

7. kolo04.12.2021
74111KK Crvena Zvezda MTS : KK Cerak
74112KK Banjica Mega : KK Vizura
74113KK Dynamic BG : ŠKK Zvezdara
74114KK Flash : KK Partizan NIS
74115KK IBC : KK Zemun
74116KK Beovuk 72 : KK Div Basket

8. kolo11.12.2021
74117KK Partizan NIS : KK IBC
74118ŠKK Zvezdara : KK Flash
74119KK Vizura : KK Dynamic BG
74120KK Crvena Zvezda MTS : KK Banjica Mega
74121KK Zemun : KK Beovuk 72
74122KK Cerak : KK Div Basket

9. kolo18.12.2021
74123KK Banjica Mega : KK Cerak
74124KK Dynamic BG : KK Crvena Zvezda MTS
74125KK Flash : KK Vizura
74126KK IBC : ŠKK Zvezdara
74127KK Beovuk 72 : KK Partizan NIS
74128KK Div Basket : KK Zemun

10. kolo25.12.2021
74129KK Partizan NIS : KK Div Basket
74130ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 72
74131KK Vizura : KK IBC
74132KK Crvena Zvezda MTS : KK Flash
74133KK Banjica Mega : KK Dynamic BG
74134KK Cerak : KK Zemun

11. kolo22.01.2022
74135KK Dynamic BG : KK Cerak
74136KK Flash : KK Banjica Mega
74137KK IBC : KK Crvena Zvezda MTS
74138KK Beovuk 72 : KK Vizura
74139KK Div Basket : ŠKK Zvezdara
74140KK Zemun : KK Partizan NIS

12. kolo29.01.2022
74141KK Flash : KK Dynamic BG
74142KK IBC : KK Banjica Mega
74143KK Beovuk 72 : KK Crvena Zvezda MTS
74144KK Div Basket : KK Vizura
74145KK Zemun : ŠKK Zvezdara
74146KK Cerak : KK Partizan NIS

13. kolo05.02.2022
74147ŠKK Zvezdara : KK Partizan NIS
74148KK Vizura : KK Zemun
74149KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket
74150KK Banjica Mega : KK Beovuk 72
74151KK Dynamic BG : KK IBC
74152KK Flash : KK Cerak

14. kolo12.02.2022
74153KK Partizan NIS : KK Vizura
74154KK IBC : KK Flash
74155KK Beovuk 72 : KK Dynamic BG
74156KK Div Basket : KK Banjica Mega
74157KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS
74158KK Cerak : ŠKK Zvezdara

15. kolo19.02.2022
74159KK Vizura : ŠKK Zvezdara
74160KK Crvena Zvezda MTS : KK Partizan NIS
74161KK Banjica Mega : KK Zemun
74162KK Dynamic BG : KK Div Basket
74163KK Flash : KK Beovuk 72
74164KK IBC : KK Cerak

16. kolo26.02.2022
74165KK Partizan NIS : KK Banjica Mega
74166ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS
74167KK Beovuk 72 : KK IBC
74168KK Div Basket : KK Flash
74169KK Zemun : KK Dynamic BG
74170KK Cerak : KK Vizura

17. kolo05.03.2022
74171KK Crvena Zvezda MTS : KK Vizura
74172KK Banjica Mega : ŠKK Zvezdara
74173KK Dynamic BG : KK Partizan NIS
74174KK Flash : KK Zemun
74175KK IBC : KK Div Basket
74176KK Beovuk 72 : KK Cerak

18. kolo12.03.2022
74177KK Partizan NIS : KK Flash
74178ŠKK Zvezdara : KK Dynamic BG
74179KK Vizura : KK Banjica Mega
74180KK Div Basket : KK Beovuk 72
74181KK Zemun : KK IBC
74182KK Cerak : KK Crvena Zvezda MTS

19. kolo19.03.2022
74183KK Banjica Mega : KK Crvena Zvezda MTS
74184KK Dynamic BG : KK Vizura
74185KK Flash : ŠKK Zvezdara
74186KK IBC : KK Partizan NIS
74187KK Beovuk 72 : KK Zemun
74188KK Div Basket : KK Cerak

20. kolo26.03.2022
74189KK Partizan NIS : KK Beovuk 72
74190ŠKK Zvezdara : KK IBC
74191KK Vizura : KK Flash
74192KK Crvena Zvezda MTS : KK Dynamic BG
74193KK Zemun : KK Div Basket
74194KK Cerak : KK Banjica Mega

21. kolo02.04.2022
74195KK Dynamic BG : KK Banjica Mega
74196KK Flash : KK Crvena Zvezda MTS
74197KK IBC : KK Vizura
74198KK Beovuk 72 : ŠKK Zvezdara
74199KK Div Basket : KK Partizan NIS
74200KK Zemun : KK Cerak

22. kolo09.04.2022
74201KK Partizan NIS : KK Zemun
74202ŠKK Zvezdara : KK Div Basket
74203KK Vizura : KK Beovuk 72
74204KK Crvena Zvezda MTS : KK IBC
74205KK Banjica Mega : KK Flash
74206KK Cerak : KK Dynamic BG



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Crvena Zvezda MTS3302591111486
2.KK Div Basket 3212311231085
3.KK Beostyle312155214-594
4.KK Akademija sporta (Lazarevac)303124321-1973


1. kolo09.10.2021
73305KK Crvena Zvezda MTS : KK Akademija sporta (Lazarevac)114 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Miloš Prica, Petar Milanović Delegat: Milan Blagojević
73306KK Div Basket : KK Beostyle64 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Đorđe Ilić, Nikola Petrović Delegat: Aleksandar Knežević

2. kolo16.10.2021
73307KK Crvena Zvezda MTS : KK Div Basket 66 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Saša Krsmanović, Mihajlo Gavriloski Delegat: Miroljub Jovanović
73308KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Beostyle71 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Knez Lazar (Lazarevac) (Branka Radičevića 27a)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Mladenović Delegat: Željko Delić

3. kolo17.10.2021
73309KK Div Basket : KK Akademija sporta (Lazarevac)121 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Ognjen Mladenović, Momčilo Lutovac Delegat: Aleksandar Knežević
73310KK Beostyle : KK Crvena Zvezda MTS36 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
Sudije: Lazar Đurišić, Vladimir Popović Delegat: Dragoslav Velanac


Prezentacije ostalih klubova



Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.